2018 09 21

Baranauskiečiai stovyklavo Molėtuose prie Siesarties

stovykla

Birželio 18–22 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo projekte, skirtame vaikų vasaros užimtumui. Projektą finansavo Anykščių rajono savivaldybė. Baranauskiečiai stovyklavo miškų apsuptyje prie Siesarties ežero įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje.

Stovykloje dėmesys buvo skiriamas ne tik poilsiui, bet ir dvasiniam tobulėjimui su dviem vadovėmis bei kunigu Mindaugu.
  Mokiniai pačią pirmą dieną susiskirstė grupelėmis ir greitai susidraugavo. Kiekviena diena turėjo savo temą, kuri buvo savotiška paskata keistis: per dvasinius pokalbius, žaidimus, kūrybines užduotis ir diskusijas, sporto varžybas ir maudynes ežere mokiniai mokėsi lydėti vienas kitą gyvenimo kelionėje, eidami vis tolyn ir gilyn nuo savęs pažinimo, bendravimo su kitais iki tikėjimo vertybių stiprinimo.
  Vieną dieną įdomius užsiėmimus organizavo svečiai iš Panevėžio jaunimo centro. Diena baigėsi Kristoteka (diskoteka) su kokteilių baru bei kitomis linksmybėmis.
  Daug laiko skiriama mokinių kūrybai, improvizacijoms. Nepakartojami stovyklautojų pasirodymai susipažinimo vakare, talentų šou, mados ir stiliaus konkurse, viktorinose ir kt.
  Stovykla organizuojama jau ne vienerius metus. Dalis mokinių stovyklavo kelintą kartą, tapdami aktyviais vadovų pagalbininkais bei patys organizuodami įvairias veiklas.
  Džiaugiamės, kad stovykla puikiai pavyko. Apie tai liudija tiek stovyklautojų, tiek jų tėvelių padėkos.

Projekto vadovė mokytoja Valda Žemaitytė