2018 12 19

Antrokų ir savanorių draugystė

svecsavanoriai

Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje lankėsi Anykščių Vyčio apygardos 5-osios rinktinės savanoriai, kurie susitiko su 2a klasės mokiniais. Renginys organizuotas siekiant  geriau susipažinti su kario profesija, daugiau sužinoti apie Lietuvos kariuomenę, ginklus, mokymosi galimybes.

Savanoriai supažindino mokinius su ginklais, keletą jų atvežė parodyti. Supažindino su apranga, kuri leidžia pasislėpti gamtoje. Sublizgo vaikų akys gavus leidimą apsirengti, paliesti ginklus, užsidėti kario kuprinę, nusifotografuoti.
   Svečiai mielai pasakojo apie ginklų paskirtį, ypatybes, bendravo su mokiniais.
Labai džiaugiamės ir esame dėkingi savanoriams, jų vadui Edvinui Žvirbliui, už puikų informatyvų susitikimą ir gerą nuotaiką. Atsisveikindami antrokai padovanojo saldžią dovaną su savanorių simboliais.

Mokytoja Daiva Guobužienė