2018 11 20

A. Baranausko vardo mokyklai suteikimo paminėjimo šventė „Aš sugrįžtu į savo mokyklą“

Netpamoka

1992 m. spalio 30 d. Anykščių 3-čioji vidurinė mokykla pavadinta Antano Baranausko vardu. Mokyklos metodinė taryba nusprendė, kad reikia šią datą minėti kasmet. Šiais metais organizavome šventę „Aš sugrįžtu į savo mokyklą“.

Pakvietėme savo buvusius auklėtinius susitikti su mokyklos mokiniais ir pasidalinti sėkmės istorijomis. Kiekvienoje klasėje pamokas vedė buvę mokiniai. Dėkojame į mokyklą sugrįžusiems Alvydui Žalai, Aistei  Gintilaitei, Eglei Nefaitei, Rolandui Lančickui, Kristinai Rudokaitei, Tomui Katinui, Indrei Meliūnaitei, Neringai Grybienei, Austėjai Šmigelskaitei, Ievai Karvelytei, Neringai Pilkauskaitei-Misiūnei, Jurgitai Žemaitytei, Vaivai Repšytei, Dariui Šermukšniui, Andriui Varnui, Indrei Rukšaitei, Eglei Skačkauskaitei, Daivai Buelei, Eglei Šepkuvienei.
   Smagu ir įdomu buvo visiems – šypsenų, nuoširdžių pokalbių netrūko. Taip gimsta įdomios idėjos, kurias įgyvendinti smagu. Prieš keletą metų į mokyklą sugrįžęs Mindaugas Lekauskas pravedė kelias šokių pamokas, o šiandien Anykščiuose turime „Intrus“ klubo šokėjų jau ne vieną dešimtį.      Tikimės, kad ir po šio susitikimo bus ką įgyvendinti.
   Smagu buvo žiūrėti, kaip bendrauja du buvę mokyklos prezidentai Alvydas Žala ir Neringa Pilkauskaitė-Misiūnė. Pokalbiai tęsėsi ir skanaujant mokytojų keptus pyragus. Viena mokinė pasakė, kad jaučiasi kaip grįžusi pas mamą. Diena praėjo puikiai. Atsisveikinome iki kitų kartų.

Metodinės tarybos pirmininkė Dangira Nefienė