2018 12 19

Projektas „Mums rūpi sveikata“

SpotasPrad

Lapkričio 14 dieną mokyklos sporto salėje vyko mokytojų Daivos Guobužienės ir Nijolės Živatkauskienės įgyvendinamo projekto „Mums rūpi sveikata“ bendruomenės sporto  sveikatingumo šventė 1-4 klasių moksleiviams ir jų tėveliams. Šis projektas finansuotas Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorės pavaduotoja Irena Klimašauskienė.

Talkinant kūno kultūros mokytojams Rūtai Meliūnienei, Alvydui Bugeniui  ir Gintautui Jurelei mokyklos pradinių klasių mokiniai ir jų šeimų nariai rungėsi įvairiausiose smagiose estafetėse, kur svarbiausia buvo ne tik greitis ir jėga, bet ir sumanumas.
   Džiaugiamės, kad ši šventė tapo tradicine. Penkiose komandose varžėsi net 64 mišrios poros, kuriose vienas buvo pradinukas, o antras dalyvis mama, tėtis, močiutė. Komandų atlikimas užduotis prižiūrėjo 8c klasės merginos.
   Ypač didelio dalyvių dėmesio sulaukė šūkio kūrimas. Kurdami šūkį komandų nariai buvo labai išradingi:

Geltona saulė šviečia – sveikai sportuoti kviečia!
Mes raudoni, mes sveiki – sportas lydi mus kely!
Sveikai žaliuojam, žaliai sportuojam!
Mes oranžinė komanda, mėgstam sportą – graužkit morką!
Mėlyni – jėga, laimi visada!

Smagi nuotaika, pokštai, azartas ir didžiulis džiaugsmas drauge su artimaisiais pasiektomis pergalėmis liejosi per kraštus. Pralaimėjusių nebuvo – sveikatingumo sporto šventėje  triumfavo draugystė. Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir medaliais. Dėkojame kūno kultūros, pradinių klasių mokytojoms  už pagalbą organizuojant šią šventę.

Mokyt. Daiva Guobužienė