2018 12 19

Mums rūpi sportas ir sveikata

Svente

Lapkričio 21 dieną mokyklos sporto salėje vyko 5-7 klasių šeimų sporto šventė. Dalyvavo 30 mokinių su savo tėveliais, broliais, seserimis. Dalyvius pasveikino mokyklos direktorės pavaduotojas Gintaras Daugėla.

Mokiniai susiskirstė į keturias komandas, kurioms pirmoji užduotis buvo sukurti komandos šūkį:

Sportas – sveikata, žali laimi visada!

Mes raudoni, mes jėga – sportas mūsų sveikata!

Mūsų spalva mėlyna, mums rūpi sportas ir sveikata!

Mes sveikuoliai visada – oranžinė spalva jėga!

Gausiausiai šventėje dalyvavo 5b ir 7b klasių mokiniai. Smagiose ir įdomiose estafetėse rungėsi mokiniai ir tėveliai. Dar mokiniai prieš savo tėvelius galėjo žaisti kvadratą, mėtydami labai didelį kamuolį. Visi buvo apdovanoti padėkomis, medaliais. Renginys finansuotas iš projekto „Mums rūpi sveikata“ lėšų. Ačiū kūno kultūros mokytojams už sugalvotas ir pravestas estafetes, 8c klasės mergaitėms už pagalbą, klasių auklėtojoms už palaikymą, mokiniams ir jų šeimų nariams už dalyvavimą.

Mokytoja Nijolė Živatkauskienė