^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 08 04

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

„IŠTIRK ENERGIJĄ ENERGINGAI” – Kalėdinė viktorina

energetikaSkir

 

   

 Šių metų gruodžio 6–7 dienomis Vilniuje vyko respublikinė viktorina atsinaujinančios energijos tema „Ištirk energiją energingai“. Kalėdinę viktoriną organizavo VŠĮ „Oranžiniai sparnai”, o finansavo UAB „Renerga”. Dalyvavo mokinių ir mokytojų komandos iš Anykščių, Kavarsko, Jonavos, Darbėnų ir Įpilties.
     Kiekviena komanda turėjo atlikti paskirtus namų darbus, pasiruošti viktorinai apie atsinaujinančią energiją ir dalyvauti debatuose. Mūsų mokyklos komanda buvo septintų klasių mokiniai: Laura Matiukaitė, Tomas Žąsinas, Skaistė Kirstukaitė, Martynas Žemaitis ir Arnas Žukauskas. Jiems padėjo pasiruošti ir namų darbų užduotis atlikti mokytoja Skirmantė Banienė.
   Po komandų namų darbų užduočių pristatymo ir žinių patikrinimo viktorinoje buvo paskelbti nugalėtojai. Jais tapo mūsų mokyklos komanda. Šaunuoliai! Vėliau vyko orientacinės varžybos Vilniaus senamiestyje. Visi projekto dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas, naudodamiesi programėlėmis turėjo atlikti užduotis konkrečiose vietose ir jas fotografuoti. Buvo linksma stebėti mokinių kūrybiškumą ir išradingumą užfiksuotą nuotraukose. Kitą dieną buvo dar aktyvesnės veiklos aplankant Pučkorių atodangą, muitinės muziejų ir dalyvaujant pramogose „Sky Park”.
   Ačiū organizatoriams ir įmonei „Renerga“, kurie daug metų remia ir skatina įvairiapusį mokinių tobulėjimą ne vien atsinaujinančioje energetikoje.

                                                                                                 Mokytoja Skirmantė Banienė