2019 10 18

NIKE vikruolių taurėje

Taure

Anykščių A.Baranausko pagrindinės mokyklos 1–2 klasių mergaitės dalyvavo projekto „NIKE vikruolių taurė“' C grupės finale Ukmergės sporto rūmuose. Iš viso dalyvavo aštuonios mergaičių komandos iš Vilniaus, Ukmergės ir Anykščių.

Mergaitėms tai buvo pirmos tokios varžybos – jos jaudinosi, nes teko įveikti daug rungčių prieš metais vyresnes bendraamžes. Daug gražių emocijų patyrė – užimta 5 vieta, susipažinta su garsiomis krepšininkėmis J. Štreimikyte, L. Brazdeikyte bei projekto ambasadore D. Belickaite. Mergaitės buvo apdovanotos LIDL ir VIČI įsteigtais prizais. Sveikinu mergaites!

Kūno kultūros mokytoja Rūta Meliūnienė