2019 10 18

Lai sklinda Kalėdų dvasia

kalpat

Gruodžio 7 d. mokykloje vyko projekto „Lai sklinda Kalėdų dvasia“ veiklos. Jose dalyvavo ne tik mūsų mokyklos bendruomenės nariai, bet ir mūsų projekto partneriai Anykščių Neįgaliųjų draugijos nariai. Moterys mokė vaikus kaip pasigaminti kalėdines dekoracijas: paukščiukus ir angeliukus. Mokiniai išmoko pasigaminti kalėdinių dekoracijų ir turiningai praleido laiką. Ačiū Anykščių Neįgaliųjų draugijos moterims.

Projektą remia Anykščių rajono savivaldybė pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Renata Stažinskienė