2019 10 18

Netradicinio ugdymo diena bibliotekoje

netradicine

Vasario 25 dieną bibliotekoje buvo minima Tarptautinė gimtosios – lietuvių – kalbos diena.
Kalbos gyvenimas panašus į žmogaus gyvenimą: kalba gyva, kol skamba mūsų lūpose, kalba džiaugiasi, kai ją globojame. Kokia gi kalba be pasakų ir gražaus lietuviško žodžio?

Lietuvių kalbos puoselėjimui ir jos grožio atskleidimui bibliotekoje vyko įvairios veiklos: 1a ir 1b klasės mokinukai kartu mokytojomis dalyvavo gražiausio lietuviško žodžio rinkimuose, kiekvienas, išsirinkęs gražiausią žodį, jį piešė, gražino. 6a klasės mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos K. Sajos pasakos „Apie du karalius“, išklausę pasaką, mokiniai dalijosi mintimis, atliko praktinę užduotį. Nereikia net abejoti, skaitymas balsu, būnant kartu su kitais, vienijantis užsiėmimas. Priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė.
   Netradicinio ugdymo diena bibliotekoje buvo nuotaikinga, kupina emocijų, mažų ieškojimų ir atradimų.

Bibliotekininkė Gitana Karvelienė