2019 10 18

Sveikatos renginyje „Atvėrus sveikatos skrynią“

zivat

2019 metų vasario 28 dieną mūsų mokyklos  mokinių komanda: Karčiamarskaitė Aistė 5a, Kapčius Mantas 5b, Babelis Edvinas 6a, Tylaitė Gabija 6a, Bedrovaitė Vanesa 6a, dalyvavo sveikatos renginyje „Atvėrus sveikatos skrynią“. Renginį organizavo Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija.

Mokiniai turėjo prisistatyti, atsakinėti į pateiktus klausimus. Renginyje dalyvavo rajono  septynių mokyklų komandos. Visos komandos pasirodė gerai – vienoms sekėsi truputį  geriau, kitoms blogiau, tačiau visi išsiskirstė gerai nusiteikę, apdovanoti padėkomis ir maloniomis dovanėlėmis, kurias paruošė Anykščių sveikatos biuras.

Ačiū mokiniams už parodytas geras žinias, gražų prisistatymą, o organizatoriams už įsimintiną renginį.

Biologijos mokytoja Nijolė Živatkauskienė