^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 08 04

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Aukštaitijos krašto dr. J. P. Kazicko programavimo ir IT taikymo konkursas

auguste

  

  Kovo 1 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko Kauno technologijos universiteto ir dr. J. P. Kazicko šeimos fondo organizuojamas Aukštaitijos krašto dr. J. P. Kazicko programavimo ir IT taikymo konkursas, kurio tikslas – skatinti moksleivių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, programavimu, tiksliaisiais mokslais.

   Konkursas puoselėja gilias tradicijas, tad kasmet sulaukia gausaus būrio dalyvių. Moksleiviai konkursų metu pasitikrina savo informatikos žinias, kurių prireiks dalyvaujant olimpiadose ar laikant abitūros egzaminus, susipažįsta su KTU Informatikos fakultetu ir jo dėstytojais. Dr. Juozo Petro Kazicko kompiuterininkų konkursai Pasvalyje vyksta jau nuo 2001 m. Šiemet IT konkurse varžėsi septyniolika Aukštaitijos krašto mokyklų atstovų. Per tris valandas mokiniai turėjo atlikti tris informacinių technologijų užduotis. Konkursui uždavinius parinko ir paruošė KTU Informatikos fakulteto dėstytojai. 
 Mūsų mokyklai atstovavo dvi 8c klasės mokinės – Augustė Aleksandravičiūtė ir Ieva Mažvilaitė. Iš septyniolikos IT konkurso dalyvių Augustė pateko į VI vietą, o Ieva atsidūrė VII vietoje. Džiaugiamės konkurso rezultatais ir merginų ryžtu toliau varžytis kovo 16 d. KTU vyksiančiame respublikiniame baigiamajame IT taikymo forume.
                                                          IT mokytojos Irma Stasiukaitienė ir Nerija Širvelienė