^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 08 04

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Turnyras „Moterys už futbolą“

mokytojos

 

 

 

 Kovo 7–os vakarą A. Baranausko pragrindinės mokyklos sporto salėje įvyko moterų futbolo turnyras „Pasitinkam kovo 8-ąją žaisdamos futbolą“. Šio renginio tikslas – populiarinti moterų futbolą Anykščiuose. 

 

 

   Turnyre dalyvavo net 6 komandos: Anykščių rajono policijos, A. Baranausko pagrindinės mokyklos, darželio „Žilvitis“, darželio „Žiogelis“ dvi komandos „Ugnis“ ir „Žaibas“, Anykščių specialiojo ugdymo skyriaus komanda. Renginio metu vyko ne tik atkaklios futbolo kovos, bet ir kitos pramogos: turnyro dalyvių bendra mankšta, kurią vedė moksleivės Samanta ir Liepa.
   Komandos sulaukė didelio sirgalių palaikymo. Štai už policininkes sirgo Anykščių rajono Policijos komisariato vadovas V. Palionis, energingai savo komandą palaikė lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Irena Petraitienė, Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandą – direktorė Dalia Kugienė, Anykščių PSC vadovė Asta Kalinauskienė.
   Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, varžybose nei vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimų. Finale susitiko A. Baranausko mokyklos „Baronaitės“ ir darželio-lopšelio „Žilvitis“ komanda „Čia ir dabar“. Rezultatas 1:0 – laimėjo „Čia ir dabar“!
Taikliausia komanda – Žiogelio „Žaibas“ – Viktorija, Toma, Avrelija.
Greičiausiai estafetę įveikė Žilvyčio „Čia ir dabar“ atstovės Živilė, Laura ir Liuba.
   Turnyrą organizavo treneris Juozas Šiaučiulis ir jo suburta pagalbininkų komanda. Moterys ir merginos buvo apdovanotos medaliais, prizais, dovanomis, besiskleidžiančių tulpių žiedais.
   Viso renginio metu netrūko smagių emocijų, juoko bei žavesio, tad tikimės, kad turnyras bus ir kitais metais, o dalyvių sulauksime dar daugiau. Dėkojame visiems už smagų vakarą.
   Nuoširdų AČIŪ tariame rėmėjams ir partneriams: A. Baranausko pagrindinei mokyklai, Anykščių rajono savivaldybei, LFF Masinio futbolo asociacijai „Moterys už futbolą“, Utenos apskrities futbolo federacijai, A. Šimkaus firmai, Kęstučiui Labučiui, UAB „ESSPO“ direktoriui Lukui Pakelčiui.