2019 10 23

Esu Europietis

Europa1

Gegužės 10 dieną aš Martyna Limbaitė, Indrė Blazarėnaitė, Gabija Šinkūnaitė iš 8c, Laurynas Klimašauskas, Simas Šajevičius, Jonas Pipiras iš 8a su mokytoja Skirmante Baniene važiavome į Troškūnus, kur vyko Anykščių rajono mokyklų viktorina „Esu Europietis“, skirta Europos dienai paminėti. Konkurse dalyvavo 7–8 klasių mokiniai iš Kavarsko, Troškūnu, Viešintų, Svėdasų, Kurklių ir Anykščių miesto mokyklų. Kiekvienos mokyklos komanda išradingai prisistatė.

Po to visus mokinius suskirstė į šešias komandas, kurios buvo pavadintos valstybių pavadinimais: Čekija, Suomija, Estija, Švedija ir kitos. Turėjome 3 turus užduočių, klausimai buvo susiję su Europos sąjunga, jos sukūrimu ir plėtra, išgirdę įvarius himnus turėjome atpažinti, kokios šalies. Užduotys kartoschemoje buvo įdomios ir sudėtingos: turėjome sužymėti objektus: šalis, upes, sąsiaurius, sostines.
  Smagiai praleidome laiką, pasitikrinome savo žinias ir jas papildėme, gavome dovanų: knygutes apie Europos sąjungą, saldainių ir linksmą pramogą – vieną nusileidimą nuo Kalitos kalno.

Martyna Limbaitė 8c