2019 08 20

MES JUMIS DIDŽIUOJAMĖS

pirsvente

Saulėtą birželio 12 d. pavakarę į tradicinę šventę „Mes jumis didžiuojamės“ rinkosi mokiniai ir jų tėveliai.

Šventės metu išskirtiniai mokyklos ženklai BARI už gerą mokymąsi, aukštus sportinius pasiekimus Lietuvoje ir užsienyje, sėkmingą dalyvavimą konkursuose, rajono olimpiadose įteikti aštuntokams Andželikai Zlatkutei ir Jonui Pipirui. 65 mokiniams už puikų mokymąsi įteiktas pirmūno ženklelis, 27 apdovanoti padėkomis už gerą mokymąsi, aktyvią meninę bei sportinę veiklą. Mokinių tėvams (globėjams) įteiktos padėkos.

Pavaduotoja ugdymui Irena Klimašauskenė