2019 10 23

Baranauskiečiai poilsiavo prie Siesarties

ValdaStov

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 4–8 klasių mokiniai (24 vaikai) birželio 24–28 dienomis poilsiavo Molėtų rajone prie Siesarties ežero įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje.

Per įvairius pokalbius, žaidimus, kūrybines užduotis, sporto varžybas, estafetes, maudynes ežere ir kitas veiklas mokiniai mokėsi bendrauti bei bendradarbiauti, geriau pažinti save ir kitus....
   Stovyklautojų kūrybiškumas ir išradingumas atsiskleidė per susipažinimo vakarą, madų ir stiliaus konkursą, talentų šou, diskoteką ir kitus renginius.
Tikimės, kad ši stovykla – puiki vasaros atostogų dalis, padovanojusi daug naujų įspūdžių ir įgūdžių.

Valda Žemaitytė – stovyklos vadovė