2020 02 28

Rudens kroso varžybose

nugaletojaiRuta

Anykščių J.Biliūno gimnazijos stadione spalio 9 dieną vyko rajoninės rudens kroso varžybos. Mūsų mokyklos ketvirtokė D. Braknytė 330 m distancijoje laimėjo 2 vietą. Vyresniųjų klasių mergaičių grupėse 660 m distancijoje antra liko Luknė Trofimovaitė iš 5a klasės, Inesa Marcinkevičiūtė iš 7b klasės užėmė trečią vietą.

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Mantas Judickas (6a klasė), antras liko Matas Gražys (7a klasė). Vyriausiųjų grupėje 660 m distancijoje 8a klasės mokinė Samanta Esmantaitė laimėjo 2 vietą, o devintokas Erdas Grybė ilgiausioje 990 m distancijoje tapo nugalėtoju.
  Sveikiname dalyvavusius net 27 pradinių klasių mokinius, kurie išbandė savo jėgas bėgdami rajoniniame kroso varžybose. Visiems bėgikams dėkojame už dalyvavimą.

Kūno kultūros mokytoja R. Meliūnienė