2020 02 28

Simbolinės skraistės

kristina

Kai gamta pasipuošė stebuklingu auksiniu rūbu, Antano Baranausko pagrindinės mokyklos penktokai ir 8a klasės mokiniai su dailės mokytojomis Kristina Striukiene ir Gailute Stakiene ėmėsi kurti žemės meną mokyklos kiemelyje.

Netradicinių pamokų metu mokinukai iš gamtos gėrybių  „išaudė“ apvalias kompozicijas aplink medžius, siekdami simboline forma priminti apie siekio saugoti gamtą būtinybę šiandienos ekologinių problemų fone. Taip pat šia menine akcija buvo siekiama sužadinti emocijas, paskatinti stebėti, tyrinėti, naujai pažinti aplinką, be to, ne tik pamatyti gamtos magiją, bet ir įsiklausyti į jos kalbą, įsileisti šalia egzistuojantį grožį į širdį.

Dailės mokytojos Kristina ir Gailutė