2020 02 28

Informacinis šviečiamasis motyvacinis renginys „Jaunimo skatinimas aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose

skirma2019

Spalio 11 dieną Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo informaciniame šviečiamajame motyvaciniame renginyje Mickūnuose.

Renginio tikslas – paskatinti jaunimą aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procese, ugdyti pilietiškumą. Renginio metu paskaitos buvo  derinamos su praktinėmis užduotimis. Patyrę  Jaunųjų šaulių lektoriai Laura Fetingytė ir Jonas Averka papasakojo apie Šaulių sąjungos veiklą, organizavo pilietinius ir patriotinius žaidimus. Vyko filmo „Prieš potvynį“ stebėjimas ir aptarimas. Renginys, kurį organizavo UAB „DIVINE TRAINING“, o finansavo Europos socialinio fondo VšĮ „VIVA VITALIS“, buvo labai naudingas ir įdomus. Ačiū organizatoriams.
                                                                                                      Mokytoja Skirmantė Banienė