2020 02 28

Protmūšis bibliotekoje

Protmusis

6a klasės mokiniai dalyvavo Respublikinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuotame renginyje „Literatūriniai protų mūšiai vaikams“. Tai skaitymo skatinimo programos veiklos respublikoje.

Ruošėmės šiam renginiui iš anksto – susiskirstėme komandomis, kartojomės, skaitėme, dalinomės su draugais tuo, ką sužinojome apie vieną ar kitą rašytoją.

L. ir St. Didžiulių bibliotekoje mūsų laukė net 4 turai po 10 užduočių. Vyko varžytuvės, o nugalėtojų komandas skyrė vos pusė taško. Šeštokai džiaugėsi, kad apie knygas ir jų veikėjus galima kalbėti linksmai ir įdomiai.

Mokytoja D. Nefienė