2020 02 28

Pirmokai bibliotekoje

Verbick

Prasidėjus naujiems mokslo metams, bibliotekoje atsiranda ir naujų skaitytojų – tai pirmokėliai. Kas autorius? Kaip surasti knygą bibliotekoje, kaip su ja elgtis? Dabar į juos atsakyti gebės ir pirmokai. Kartu su mokytojomis G. Verbickiene ir R. Bauriene pirmokai apsilankė mokyklos bibliotekoje, klausėsi skaitomos pasakos, susipažino su bibliotekos taisyklėmis.

Mokytojos kartu su bibliotekininke suvaidino situaciją „Aš pirmą kartą bibliotekoje“. Pirmokai apžiūrėjo 3b klasės mokinių piešinių parodą, pažadėjo dažniau bibliotekoje lankytis ir tapti tikrais knygelių draugais.

Bibliotekininkė Gitana Karvelienė