2020 02 28

Kelionė į Vilnių

seimas

Lapkričio 12 dieną Lietuvos Respublikos Seimo nario Antano Bauros kvietimu Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai ir jų tėveliai vyko į Vilnių.
Pirmiausia aplankėme Seimo rūmus.

Lydimi šaunių gidų apžiūrėjome Seimo narių dovanas, gautas iš įvairių šalių, iš balkono stebėjome Seimo narių darbą, lankėmės Konstitucijos, Kovo 11–osios ir kitose salėse.
   Dalyvaudami edukacinėje programoje „Gatvės gyvos vaikams“ susipažinome su Vilniaus senamiesčiu.
Vaikščiodami po Valdovų rūmus sužinojome jų atkūrimo istoriją. Susipažinome su archeologiniais radiniais, stebėjome archeologų darbą. Apžiūrėjome įspūdingus ginklus, prabangius baldus, valdovų sostus. Dalyvavome edukacinėje programoje „Mano Vytis“. Pasigaminome vėliavėles su Vyčio ženklu.
  Esame dėkingi gerbiamam Seimo nariui ir jo padėjėjui Algimantui už puikiai praleistą dieną ir įspūdingą kelionę.

Mokytoja Daiva Guobužienė