2020 08 04

Mūsų vertybės

vertybes1

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 5–10 kl. mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Mūsų vertybės", skirtoje Tarptautinei Antikorupcijos dienai paminėti. Gruodžio 9-oji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Mokiniai sukūrė stilizuotą vertybių žemėlapį, kuriame skirtingomis spalvomis pažymėjo vertybes: mėlyna – atsakomybė, geltona – tobulėjimas, balta – sąžiningumas, raudona –darbštumas, žalia – pagarba. Kiekvienas mokinys rinkosi dvi jam svarbiausias vertybes.
 Pilietinės iniciatyvos metu mokiniai susipažino su korupcijos sąvoka, aptarė dorines vertybes, kurios labai svarbios jaunų žmonių pilietinei pozicijai korupcijos atžvilgiu.

Daiva Tručinskienė