2020 08 04

Kambarinių aviamodelių varžybų nugalėtojai

modeliai

Gruodžio 14 dieną Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokinių komanda, vadovaujama Rimo Steponėno, dalyvavo respublikinėse kambarinių aviamodelių „Lietuvos taurė 2019” sporto varžybose Vilniuje ir užėmė I-ąją vietą drugelių modelių klasėje.

Sveikiname 6a klasės mokinius Aivarą Levčenką ir Titą-Joną Paužuolį bei 6b klasės mokinius Matą Stulpiną ir Enriką Januškevičių.
  Individualiose varžybose drugelių su gumos varikliu klasėje, atsiplėšęs 1 minute ir 5 sekundėm nuo 3-ios vietos nugalėtojo, Enrikas Januškevičius užėmė II-tą vietą ir tik 24-iomis sekundėmis nusileido klasiokui, I-osios vietos nugalėtojui, Matui Stulpinui, kurio rezultatas yra 3 minutės ir 57 sekundės. Šaunuoliai vaikinai!

Julija Dapkuvienė