2020 02 28

SEEN

spektaklis

Sausio 9 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje 6–10 klasių mokiniai dalyvavo Alytaus miesto teatro spektaklyje „SEEN“. Renginys finansuotas iš Kultūros paso. Pasas – tai meninis-socialinis monospektaklis, kuriame vaidino režisierė, dramaturgė, aktorė ir meno vadovė Andra Kavaliauskaitė. Profesionaliu ir įtaigiu vaidinimu aktorė „išvedė jausmus pasivaikščioti“.

Tai spektaklis, kurio pradžia – laiškas kiekvienam žiūrovui. Tai spektaklis, kurio dalimi pasijuto kiekvienas, nes buvo atskleisti jausmai ir parodytos problemos, su kuriomis susiduria ir paaugliai, ir tėvai bei mokytojai. Atpažindami savo jausmus ir kalbėdamiesi galime padėti gyventi vieni kitiems. Tai spektaklis, kuris padeda lavinti emocijas, nes jausti, juoktis, verkti, apsikabinti ir mylėti yra NE GĖDA. Ačiū aktorei ir Alytaus teatro komandai už nuoširdų ir puikų renginį, bendravimą.
 2019 m. Auksinis scenos kryžius įteiktas Andrai Kavaliauskaitei – jaunajam kūrėjui už socialinį tyrimą „SEEN“. Taip pat apdovanota Alytaus miesto kultūros premija už tyrimą ir monospektaklio „SEEN“ sukūrimą bei svarų indėlį į teatro įvaizdžio kūrimą, diskusijos apie meno terapijos poveikio ir poreikio skatinimą.

Mokytoja S. Banienė