2020 08 04

Pilietiškumo ugdymo akcija „Op!“

ruta

Anykščių A. Baranausko pagrindinė mokykla dalyvauja respublikiniame  projekte „Op!“ Tai pilietiškumo ugdymo akcija Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo Kovo 11–ajai paminėti.

Kovo 3 dieną vyko baudų metimo konkursas, kuriame dalyvavo apie 35 mokinius. Buvo metama 30 baudų. Pirmame etape berniukų grupėje  daugiausia pataikė 7b klasės mokinys Naglis Padkočiūnas – 25 taškai, mergaičių grupėje taikliausia buvo 8a klasės mokinė Samanta Esmantaitė – 20 taškų.
  Konkurso prizininkai: mergaičių grupėje 1 vieta S. Esmantaitė, 2 vieta  G. Bekintytė, 3 vieta S. Drevinskaitė; berniukų grupėje 1 vieta atiteko L.Čerškui, 2 vieta A.Stumbriui, 3 vieta N. Padkočiūnui. Mokinius pasveikino mokyklos direktorė ir įteikė apdovanojimus, kuriuos įsteigė  Sporto rėmimo fondas, administruojamas     Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Ačiū visiems dalyviams!

Fizinio ugdymo mokytoja Rūta Meliūnienė