2020 05 28

MANO GAUBLYS

gaublys1

Kovo 3–4 dienomis Anyk ščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko IX geografijos olimpiada MANO GAUBLYS. Ją organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, vykdė geografijos mokytoja Skirmantė Banienė.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija suorganizavo ir „Pasaulio pažinimo” olimpiadą 2–4 klasių mokiniams. Šis renginys turi olimpiados MANO GAUBLYS statusą. Olimpiada organizuojama kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. MANO GAUBLYS tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos ir pasaulio pažinimu, populiarinti geografijos mokomąjį dalyką pradinėse ir vyresnėse klasėse. Olimpiados dalyviai užduotis atliko individualiai, jos buvo pateiktos planšetiniuose kompiuteriuose, todėl ir nuotraukos, ir žemėlapiai buvo labai kokybiško vaizdo ir informatyvūs.
  Antrokų grupėje geriausias rezultatas Vinco Obelenio (mokytoja R. Vaitiekūnienė), trečiokų – Liudo Žemaičio (mokytoja D. Guobužienė), ketvirtokų – Dovydo Grikevičiaus (mokytoja E. Bražiūnienė). Geriausi rezultatai šeštokų grupėje Justinos Liulytės (mokytoja S. Banienė), septintokų – Edvino Babelio (mokytoja S. Banienė), aštuntokų – Tomo Žąsino (mokytoja S. Banienė).

Mokytoja S. Banienė