2020 04 02

Švenčiame LAISVĘ!

kovo11

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai mini Kovo 11-ąją. Įsijungėme į projektą „Sportuok su OP!“ Tai Lietuvos moksleivių sporto asociacijos Pilietiškumo ugdymo akcija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti.

Kovo 9 dieną organizavome žygį į Dainuvos slėnį. Susibūrė klasių kolektyvai ir gerai nusiteikę žygiavo miesto gatvėmis, pašventupiais iki slėnio. Kolonos priekyje 8a klasės mokinys Arnas Žukauskas nešė spalvingą projekto vėliavą. Linksmą koloną Dainuvos slėnyje pasitiko mokyklos direktorė D. Kugienė, kuri sveikino su švente ir įteikė projekto „Sportuok su OP!“ pažymėjimus. O kad būtų saugūs kelyje visi dalyviai apdovanoti atšvaitais.

Fizinio ugdymo mokytoja Rūta Meliūnienė