2020 09 26

Baranauskiečiai poilsiavo prie jūros

Karkle 3

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniai rugpjūčio 17–21 d. dalyvavo vaikų vasaros užimtumo projekte. Projektą finansavo Anykščių rajono savivaldybė. Baranauskiečiai stovyklavo Karklėje prie jūros įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje.

Ši stovykla – puiki vasaros atostogų dalis, padovanojusi daug įspūdžių ir įgūdžių. Mokiniai per įvairius pokalbius, žaidimus, kūrybines užduotis, sporto varžybas, estafetes, maudynes jūroje ir kitas veiklas mokėsi bendrauti bei bendradarbiauti, geriau pažinti save ir kitus.
   Stovyklautojų kūrybiškumas ir išradingumas atsiskleidė susipažinimo vakare, madų ir stiliaus konkurse, talentų šou, diskotekoje su kokteilių baru ir kituose renginiuose. Vieną dieną mokiniai keliavo po Kuršių Neriją, aplankė Nidą, plaukė turistiniu laivu Kuršių mariose.
Stovykla organizuojama jau daug metų. Dalis mokinių stovyklavo kelintą kartą, tapdami aktyviais vadovų pagalbininkais bei patys organizuodami įvairias veiklas.
     Džiaugiamės, kad stovykla puikiai pavyko. Apie tai liudija tiek stovyklautojų, tiek jų tėvelių padėkos.

Projekto vadovė mokytoja Valda Žemaitytė