2018 06 18

Pasaulio pažinimo pamoka bibliotekoje

Kovo 19 d. bibliotekoje 4a klasės mokiniams vyko pasaulio pažinimo pamoka. Ši pamoka skirta paminėti kovo 20 d. – Pasaulinę Žemės dieną. Pamokos tikslas: skatinti vaikus rūpintis aplinkos apsauga, rūšiuoti atliekas, gyventi ekologiškai. Buvo kalbama, kodėl šią dieną kiekvienas turime pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir kuo savo veikla galėtume prisidėti prie gamtos puoselėjimo ir saugojimo. Mokiniai sužinojo įdomių faktų apie Žemę, kurie ne tik sudomino mokinius, bet ir privertė susimąstyti. Mokiniai ne tik klausė, diskutavo, atsakinėjo į įvairius klausimus, bet ir atliko praktinę užduotį – kūrė plakatą: kirpo rankeles, ant jų užrašė savo mintis, kuo jie gali prisidėti prie gamtos saugojimo kiekvieną dieną. Mokinių sukurtas plakatas „Rūpinkis savimi ir aplinka“ papuošė biblioteką.

Bibliotekininkė Gitana Karvelienė