^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2018 10 22

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Mokytojai

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kategorija

Dėstomi dalykai

Gintaras Daugėla

Direktoriaus pavaduotojas

metodininkas

Technologijos

Irena Klimašauskienė

Direktoriaus pavaduotoja

metodininkė

Matematika

Dangira Nefienė

Mokytoja

ekspertė

Lietuvių kalba

Regina Banienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Lietuvių kalba

Inga Radzevičienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Lietuvių kalba

Birutė Čielienė

Mokytoja

metodininkė

Lietuvių kalba

Daiva Juodelienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Anglų kalba

Julija Dapkuvienė

Mokytoja

mokytoja

Anglų kalba

Renata Stražinskienė

Mokytoja

metodininkė

Anglų kalba

Oraldas Kairys

Mokytojas

vyr.mokytojas
mokytojas

Anglų kalba
Rusų kalba

Elvyra Samuolienė

Mokytojas

metodininkė

Prancūzų kalba

Vilma Tartilienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Vokiečių kalba
Rusų kalba

Nerija Širvelienė

Mokytoja

metodininkė

Informacinės technologijos

Regina Kacevičienė

Mokytoja

metodininkė

Matematika

Valda Žemaitytė

Mokytoja

metodininkė

Matematika

Irma Stasiukaitienė

Mokytoja

mokytoja

Informacinės tecnologijos

Roma Bikelienė

Mokytoja

metodininkė
vyr.mokytoja

Chemija
Technologijos

Birutė Bukauskienė

Mokytoja

metodininkė

Fizika

Skirmantė Banienė

Mokytoja

metodininkė

Geografija, ekonomika

Nijolė Živatkauskienė

Mokytoja

metodininkė

Biologija

Rimutė Šerepkienė

Mokytoja

metodininkė

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Daiva Tručinskienė

Mokytoja

metodininkė

Istorija, pilietiškumo pagrindai
Etika

Jūratė Musteikienė Mokytoja metodininkė Istorija

Rita Vaitiekūnienė

Mokytoja

metodininkė

Pradinis ugdymas

Kristina Striukienė

Mokytoja

metodininkė
mokytoja

Dailė
Technologijos

Gailutė Stakienė

Mokytoja

metodininkė
mokytoja

Dailė
Technologijos

Jūratė Girnienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Muzika

Gitana Balčiūnienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Muzika

Artūras Paškauskas

Mokytojas

vyr.mokytojas

Technologijos

Rūta Meliūnienė

Mokytoja

metodininkė

Kūno kultūra

Gintautas Jurelė

Mokytojas

metodininkas

Kūno kultūra

Alvydas Bugenis

Mokytojas

metodininkas

Kūno kultūra

Rasa Rukšienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

Daiva Barauskienė

Mokytoja

metodininkė

Pradinis ugdymas

Elvyra Šaučiūnienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

Raimonda Baurienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Pradinis ugdymas

Gerda Vaičiūnienė

Mokytoja

mokytoja

Pradinis ugdymas

Gražina Verbickienė

Mokytoja

metodininkė

Pradinis ugdymas

Asta Striogienė

Mokytoja

vyr. mokytoja

Tikyba

Daiva Guobužienė

Mokytoja

metodininkė

Pradinis ugdymas

Elena Bražiūnienė

Mokytoja

metodininkė

Pradinis ugdymas

Alvyra Simanonienė

meno vadovė (režisierė)

 
Goda Venslauskaitė
Mokytoja mokytoja Šokis
Virgilijus Aloyzas  Milaknis Neformaliojo švietimo mokytojas mokytojas Medžio drožyba
Rimas Steponėnas Neformaliojo švietimo mokytojas metodininkas Aviamodelizmas