2019 10 23

Baranauskiečiai poilsiavo prie Siesarties

ValdaStov

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 4–8 klasių mokiniai (24 vaikai) birželio 24–28 dienomis poilsiavo Molėtų rajone prie Siesarties ežero įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje.

Skaityti daugiau:   Baranauskiečiai poilsiavo prie Siesarties

Gedulo ir vilties dienos minėjimas

gedulas

Paminėti Gedulo ir vilties dieną ruošėmės– planavome veiklas, skirstėmės darbus.

Prie paminklo Laisvei vyko valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonija – kartų sambūris. Jos metu dainavo 8b klasės mokinė Ieva Mikštaitė (mokyt. J. Girnienė), 8c klasės mokiniai dainavo, šoko, deklamavo (mokyt. D. Nefienė, J. Girnienė, N. Živatkauskienė). Jautrus skaitovės Gretos Pakalkaitės žodis sujaudino ne vieną.

Skaityti daugiau: Gedulo ir vilties dienos minėjimas

Antaninių šventė

Antaninesdar

Mokyklos bendruomenė minėjo Antano Baranausko vardo dieną.
 Pakviesti muziejininkų įsijungėme į akciją „Istorinė Baranauskų šeimos kelionė“. Prieš 180 metų iš Jurzdiko, kuriame įsikūrusi mūsų mokykla, į Ažupiečius išsikraustė būsimojo rašytojo, vyskupo tėvai Jonas ir Rozalija su keturiais vaikais.

Skaityti daugiau: Antaninių šventė