^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 09 26

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Laurynas

 

 

  Jau penktus metus Lietuvos istorijos mokytojų asociacija organizuoja konkursą  „Lietuvos istorijos žinovas“. Šis konkursas skirtas mokiniams, suaugusiems, besidomintiems Lietuvos istorija. Užduotys tos pačios visoms dalyvių kategorijoms. Pirmas konkurso etapas vyko vasario 14 dieną. Aktyviausiai mūsų mokykloje I etape dalyvavo aštuntokai.      Viso reikėjo atsakyti į 40 atvirų klausimų. Daugiausiai taškų surinko 8a kl. mokinys Laurynas Klimašauskas. Jis teisingai atsakė į 34 klausimus ir pateko į II konkurso etapą, kuris vyko kovo 10 d., LR Seimo Kovo 11-osios salėje. Čia Laurynas varžėsi su visos Lietuvos konkurso dalyviais. Mokinį lydėjo ne tik sėkmė, bet padėjo ir puikios žinios. Progimnazijų moksleivių tarpe jis iškovojo garbingą antrą vietą. Sėkmės Laurynui, kuris garsina mūsų mokyklą.


                                                                                            Daiva Tručinskienė