^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 09 26

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

ŽEMĖS DIENOS ŠVENTĖ 2019

Diplomas

 
   2019 m. kovo 20 dieną Anykščių regioninio parko lankytojų centre vyko Žemės dienos paminėjimo šventė. Žemės diena pasaulyje minima  ir švenčiama jau keturiasdešimt devintą kartą. Žemė be mūsų išgyventi gali mes be jos – ne. Tokiais žodžiais renginį pradėjo  Anykščių regioninio parko direktorius K. Šerepka. Šventės organizatoriai yra Anykščių regioninis parkas, o dalyviai Anykščių rajono  mokyklų 6–8 klasių mokinių komandos ir mokytojai.

   Šių metų  tema  – Anykščių regioninio parko gyvūnai. Mokinių komandos turėjo paruošti prisistatymą, pagaminti inkilą šikšnosparniams ir jį pristatyti šventėje. Kiekvienos komandos laukė sunkus išbandymas – protų mūšis, kuriame reikėjo atlikti 10 užduočių apie Anykščių regioninio parko gyvūniją.
   Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandą sudarė aštuntokai Ieva M., Laurynas K., Gabija Š., Simas Š. ir septintos klasės mokinys Matas J. Mokiniams padėjo pasiruošti mokytojai N. Živatkauskienė, S. Banienė, A. Paškauskas ir režisierė A. Simanonienė. Mokinai pasirodė puikiai, užėmė antrą vietą tik pusę taško atsilikdami nuo Kavarsko mokinių komandos, kuri tapo nugalėtoja.
   Šventės dalyviai buvo apdovanoti, o pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojai dar gavo papildomą dovaną – dviračių žygį po Anykščių regioninį parką. Dėkojame už puikią šventę. Rūpintis ir saugoti Žemę privalome visi.


                                                                         Mokytoja  S. Banienė