^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 08 04

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Aktyviai dalyvavome informacinių technologijų konkurse-viktorinoje „@“

ITkonkursas

 

 

  Birželio 6 dieną, ketvirtadienį, A. Vienuolio progimnazijoje vyko rajoninis 5–8 klasių informacinių technologijų konkursas–viktorina „@“. Konkurse dalyvavo Troškūnų, Kavarsko, dvi A. Vienuolio ir dvi A.Baranausko komandos. Abiejų mūsų mokyklos komandų kapitonės mergaitės!

     Visos komandos turėjo sugalvoti pavadinimą ir šūkį. Baranauskiečiai pasivadino „Išsiskyrę“ ir „Astronautai“, turėdami kiekvienoje komandoje po 8 narius. Konkursą sudarė keturi turai. Dalyviai sprendė kryžiažodžius, sudarinėjo kompiuterinę abėcėlę, „gaudė“ pabėgusias klaviatūros raides, atsakinėjo į videoviktorinos klausimus. Pasitikrino ne tik informacinių technologijų žinias, bet ir reakciją, greitį atliekant praktines užduotis su planšetėmis.
   Norime pasidžiaugti, kad abi mūsų mokyklos komandos tikrai buvo aktyvios ir kovojo už savo mokyklą. A. Baranausko komanda „Išsiskyrę“ užėmė II vietą, o komanda „Astronautai“ liko ketvirti.
                                                  Dėkojame mokyklos mokiniams, kurie už dalyvavo konkurse.

                                                                                         Komandos „Išsiskyrę“ kapitonė 8c mokinė Augustė A.