2020 02 28

Kitokia fizikos pamoka

fizika

2018 m. kovo 8 d. 9 klasės mokiniai vyko į Kavarsko hidroelektrinę, kur dalyvavo pamokoje „Elektros srovės šaltiniai“. Edukacinės pamokos tikslas buvo susipažinti su Lietuvos energetikos sistema, energijos paskirstymu, Kavarsko hidroelektrinės istorija, veikimo principu, technologijomis, pagrindiniais įrenginiais.

Mokiniai turėjo unikalią galimybę grožėtis Šventosios kraštovaizdžiu, pasivaikščioti varvekliais pasipuošusiu tiltu. Fizikos pamoka, organizuota ne mokykloje, paliko neišdildomą įspūdį net ir tiems, kuriems fizika yra sunkus mokslas.
                                                                           Mokytoja Birutė Bukauskienė