2020 09 26

Netradicinė klasės valandėlė 6a klasėje

bibliotekoje2017

Kovo 13 d. bibliotekos duris pravėrė 6a klasės mokiniai su auklėtoja Skirmante Baniene. Mokytoja ir mokiniai panoro klasės valandėlę praleisti netradiciškai – bibliotekoje. Valandėlės metu bibliotekininkė su vaikais diskutavo, kuo žmogui naudingas skaitymas, pristatė populiariausias jų amžiaus grupei rekomenduotinas knygas.

Vėliau bibliotekininkė pristatė literatūrinę parodą „Spindulys esti begalinės šviesos“, skirtą Vydūno 150 – iosioms gimimo metinėms. Mokiniai sužinojo įvairių faktų iš Vydūno biografijos, susidomėję skaitė jiems atrinktas Vydūno mintis, aptarinėjo, diskutavo, kuo Vydūno žodžiai ir mintys galėtų padėti mums visiems mąstyti, tobulėti, tapti geresniais.
  Klasės valandėlės tikslas – plėsti mokinių akiratį ir skatinti skaityti knygas – pasiteisino, nes keletas mokinių išsirinko po knygą.

Bibliotekininkė Gitana Karvelienė