2020 11 29

Svetainę aplankė

ANYKŠČIŲ AKADEMIJOS AKADEMIKAI

svente

Šią savaitę Antano Baranausko pagrindinės mokyklos aštuntokai (auklėtojos Skirmantė Banienė ir Birutė Čielienė) tapo, žaismingai kalbant, akademikais – jiems įteikti Anykščių akademijos sertifikatai. Apdovanojimų renginį sakralioje Koplyčios erdvėje suruošė Akademijos projekto vadovas, rektorius rašytojas Rimantas P.Vanagas.

Skaityti daugiau: ANYKŠČIŲ AKADEMIJOS AKADEMIKAI

Vilties aitvaras

Aitvaras

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniai prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuotos Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos minėjimo. Šiemet minėjome 79-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Skaityti daugiau: Vilties aitvaras

Mokykla prisijungė prie akcijos „Ačiū, Lietuva“

Birželio 1-oji Vaikų gynimo diena. Tą dieną prasminga prisiminti vaikų teises ir pareigas.
  Vaikai gali sakyti: aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas, aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu, kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba, aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą, niekam nevalia manęs mušti, visi vaikai yra svarbūs, aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju, aš turiu teisę žaisti…                              Šiais metais Vaikų gynimo dieną tenka minėti kitaip. Šį kartą dėkoja vaikai.

Akcijos akimirkos

Režisierė Alvyra Simanonienė

Tėvų žiniai

Kai nėra galimybės pasirūpinti namuose vaiku, kuris iki karantino paskelbimo buvo ugdomas Anykščių rajono švietimo įstaigoje pagal ikimokyklinio ugdymo programą, kviečiame kreiptis į Anykščių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrių: el. paštu pateikti prašymą (forma pridedama) dėl vaiko priežiūros paslaugų švietimo įstaigoje ir darbdavių pažymas dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaiko priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai (įtėviai, globėjai) ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą.

ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE ORGANIZAVIMO KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE METU
PRAŠYMAS DĖL VAIKO PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ

Skaityti daugiau: Tėvų žiniai