2020 02 28

Koncertas MAMAI

mamai

Vėsią ketvirtadienio pavakarę, artėjant Motinos dienai, į didžiąją A. Baranausko pagrindinės mokyklos salę susirinko daug mamų ir dar daugiau vaikų. Pradinių klasių mokinukai ir Yamaha muzikos mokyklos vaikai paruošė mamoms pačią nuoširdžiausią dovaną – savo dainas, šokius ir eilėraščius.

Būtent eilėmis ir prasidėjo gal kiek per ilgas, gal kiek per karštas, šurmulingas, tačiau labai šiltas ir nuoširdus koncertas „Myliu savo mamą“. Mokinukų išsakyti švelniausi žodžiai suvirpino mamyčių širdis. Po trumpos literatūrinės kompozicijos sekė pačių mažiausių koncerto dalyvių ir jų mamų smagi dainelė – šokis „Aš supuosi“. Patys vyriausi – 4 klasės mokiniai – šoko mamoms nuotaikingą ir tikrai sudėtingą šiuolaikinį šokį. Po jo sekė nuostabi lyriška daina „Putinų žydėjimas“, kurią atliko pirmokė Liepa Lungytė.
   „Šokį pievoje“ ir „Dunojaus valsą“ 2-3 metų vaikučiai ant scenos, smagiai kilnodami kojytes ir mojuodami skarelėmis, šoko kartu savo mamytėm. Po jų 3 klasės mergaitės padainavo dainą „Gimtinei“.
   „Klouno šokį“ ir „Gladiatorių maršą“ mažieji muzikantai atliko jau savarankiškai, į sceną išeidami pirmą kartą  jau be mamų. Keturmečiams tai didelis iššūkis. Labai gražų šokį pašoko 2 klasės mokiniai, tuo tikrai pradžiugindami salėje juos stebėjusias mamytes. Po antrokų šokio sekė Yamaha klavišinių grupės atlikti du kūrinėliai apie vabaliukus ir žiogus. Taip pat apie žiogą muzikantą smagiai padainavo ir 1 kl. vaikai. Po jų sveikinimo skambėjo „Mūsų dainužėlė“, kurią atliko savo mamytėms antrokai. Nuotaikinga vyresniųjų Yamaha klavišinių grupės „Samba“ dar labiau įkaitino ir taip jau karštą salės atmosferą. Trečiokų darniai sudainuotas „Smuiko raktelis“ puikiai įrodė, kad A. Baranausko mokykloje tikrai vaikai mėgsta muziką.
   Finalinę dainą „Mano žvaigždė“ atliko A. Baranausko mokyklos pradinių klasių ir Yamaha muzikos mokyklos mokinių choras, siųsdamas mamoms šilčiausius ir jautriausius žodžius.
   Koncertą baigė mokyklos pasididžiavimas – šokių grupė „Intrus“ dovanodama puikų šokį.
Ačiū visiems vaikams ir jų puikioms mokytojoms už nuoširdų darbą ir puikias koncerto akimirkas. Mes labai stengėmės pradžiuginti savo mamas ir padovanoti joms šventę.

Yamaha muzikos mokyklos mokytoja Aušra Zabielienė