2020 02 28

Klaida
  • JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client869/web1090/web/images/Katalogai/Europietis
Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Katalogai/Europietis

ESU EUROPIETIS

Europietis1

2017 m. gegužės 9 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė aštuntokai Kamilė Š., Greta A., Jonas Ž., Kristupas K., Gustas Ž. ir aš, Rugilė S., dalyvavome jau tradiciniu tapusiame rajoniniame renginyje, skirtame Europos  dienai paminėti. Šįkart jis  vyko Troškūnuose,  Kazio Inčiūros gimnazijoje.

Renginyje kiekvienos mokyklos komanda turėjo prisistatyti. Mūsų mokyklos komanda pagal Europos Sąjungos himno muziką, kurią grojo Kristupas  ir Gustas,  sukūrė žodžius ir kūrinį atliko repo stiliumi. Mums padėjo pasiruošti  geografijos mokytoja Skirmantė Banienė.
    Po prisistatymo buvome suskirstyti į naujas komandas, kuriose buvo žmonės iš skirtingų mokyklų. Vyko protų mūšis. Buvo įvairiausių klausimų: geografinių, muzikinių, vaizdinių, kūrybinių ir t.t.  Aš manau, kad labiausiai visiems patiko muzikiniai, kur reikėjo atspėti dainą. Po protmūšio visos komandos buvo apdovanotos, net tos, kurioms  nelabai sekėsi . Mano manymu, šis renginys buvo labai linksmas ir įdomus, visi pabendravo su bendraamžiais, pasidalino žiniomis apie  Europą, jos gamtą, kultūrą, šalių papročius, tradicijas ir  apie Europos sąjungą.

8 c klasės mokinė Rugilė Starzdaitė
{gallery}Europietis{/gallery}