2019 10 18

Iki pasimatymo, mokykla!

ketvis

Gegužės 30–ąją Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai gyveno taip išsiilgtų vasaros atostogų nuotaikomis. Tądien aštuonių 1-4 klasių moksleiviai kartu su savo mokytojomis dalyvavo teatro ir piešimo pamokose, susitiko su policijos bičiuliu Amsiu.

Mokyklos kieme jie dalyvavo šokių studijos „Intrus“ treniruotėje. Vidurdienį į mokyklos aktų salę sugūžėjo dvi ketvirtokų klasės, kur vyko iškilminga pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo ceremonija. Mažuosius abiturientus sveikino mokyklos direktorė Dalia Kugienė, keturis metus juos mokiusios pradinio ugdymo mokytojos Daiva Guobužienė ir Skaidrina Ratautienė bei tėveliai.

„Mieli ketvirtokai, jūs įveikėte pirmąjį mokymosi etapą,  įgijote pradinį išsilavinimą. Džiaugdamasi jūsų pasiekimais, noriu padėkoti mokytojoms Skaidrinai ir Daivai  už triūsą, už kantrybę, už neskaičiuotą su jumis praleistą laiką“,- tardama sveikinimo žodžius kalbėjo D. Kugienė  ir linkėdama smagių vasaros nuotykių atsisveikino iki susitikimo po atostogų mokykloje Rugsėjo 1-ąją.

Paskutinę šių mokslo metų dieną klasės draugų būryje praleidusieji vaikai tarė: „Iki pasimatymo, mokykla“!

Ramunė ŠALTENIENĖ

Paskutinę mokslo metų dieną Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos ketvirtokams iškilmingai įteikti pradinio  ugdymo programos  baigimo pažymėjimai. Žengtas pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės. Pažymėjimus įteikė ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Dalia Kugienė. Pasidžiaugti kartu su ketvirtokais atėjo jų tėveliai. Pradinių klasių mokytojos Skaidrina Ratautienė ir Daiva Guobužienė palinkėjo savo  mokiniams  geros, šiltos, smagios vasaros ir iki susitikimo rugsėjy.

Gaiva Guobužienė