^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2018 12 19

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Seniūnų taryba

   Seniūnų taryba — nuolat veikianti institucija, kurios struktūrą, veiklos nuostatus svarsto mokinių susirinkimas, tvirtina mokyklos direktorius.  Seniūnų taryba renkama vieneriems metams, remiantis demokratiniais rinkimų principais.  Seniūnų tarybos posėdžiai vyksta kiekvieną pirmadienį po 3 pamokų.

 

Seniūnų tarybos valdyba

Anželika Zlatkutė                      Seniūnų tarybos valdybos pirmininkas
Laurynas Klimašauskas            Seniūnų tarybos valdybos pirmininko pavaduotojas
Martyna Limbaitė                      Sekretorius
Vilma Vizbaraitė                       Kultūriniai, masiniai renginiai
Arnas Žukauskas                      Kultūriniai, masiniai renginiai
Tomas Gasparėnas                   Pilietiškumo ugdymas, akcijos 

     

Seniūnų tarybos nuostatai

 5—10 klasių seniūnų taryba

Eil.

Nr.

Klasė

Seniūno (ės) vardas, pavardė

Pavaduotojo (os) vardas, pavardė

Klasės auklėtojas (a)

1.

5a

Justė Liulytė

Titas Jonas Paužuolis

Adrija Juodelytė

G. Balčiūnienė

2.

5b

Kotryna Laskauskaitė

Rusnė Motiejūnaitė

Emilija Kviecinskaitė

J. Dapkuvienė

3.

6a

Martynas Stankevičius

Ineta

Bruzdėlinaitė

D.Tručinskienė

4.

6b

Miglė Kisieliūtė

Luknė Navikaitė

R. Mieliūnienė

5.

7a

Arnas Žukauskas

Smiltė Drevinskaitė

S. Banienė

6.

7b

Goda Bekintytė

Skaistė Kirstukaitė

B.Čielienė

7.

8a

Andželika Zlatkutė

Laurynas Klimašauskas

R. Stražinskienė

8.

8b

Raminta Matulionytė

Ilma Kasperūnaitė

J. Girnienė

9.

8c

Martyna Limbaitė

Greta Pakalkaitė

D. Nefienė

10.

9

Vilma Vizbaraitė

Rugilė Steponėnaitė

R. Kacevičienė

11.

10

Tomas Gasparėnas

Odeta Černiauskaitė

R. Bikelienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eil.

Nr.

Klasė

Seniūno (ės) vardas, pavardė

Pavaduotojo (os) vardas, pavardė

Klasės auklėtojas (a)

1.

5a

Justė Liulytė

Titas Jonas Paužuolis

Adrija Juodelytė

G. Balčiūnienė

2.

5b

Kotryna Laskauskaitė

Rusnė Motiejūnaitė

Emilija Kviecinskaitė

J. Dapkuvienė

3.

6a

Martynas Stankevičius

Ineta

Bruzdėlinaitė

D.Tručinskienė

4.

6b

Miglė Kisieliūtė

Luknė Navikaitė

R. Mieliūnienė

5.

7a

Arnas Žukauskas

Smiltė Drevinskaitė

S. Banienė

6.

7b

Goda Bekintytė

Skaistė Kirstukaitė

B.Čielienė

7.

8a

Andželika Zlatkutė

Laurynas Klimašauskas

R. Stražinskienė

8.

8b

Raminta Matulionytė

Ilma Kasperūnaitė

J. Girnienė

9.

8c

Martyna Limbaitė

Greta Pakalkaitė

D. Nefienė

10.

9

Vilma Vizbaraitė

Rugilė Steponėnaitė

R. Kacevičienė

11.

10

Tomas Gasparėnas

Odeta Černiauskaitė

R. Bikelienė