^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 02 28

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Kitokia Užgavėnių šventė

IMG 20200225 113422
 
 
 
Į šventę  mokiniai sugužėjo su kaukėmis. Visi žiūrėjo mokomąjį filmuką apie Užgavėnių papročius, personažus.
Morių grožio konkursas sulaukė ypatingo dėmesio. Nugalėjo 1–4 klasės pagaminta popierinė Morė. Ji kaip žiemos simbolis kartu su lapeliais, kuriuose buvo surašyta visų mūsų blogi darbai, baimės ir kiti negerumai, buvo suplėšyta į smulkius gabalėlius, kad žiema nebesugrįžtų.

Skaityti daugiau...

Bočios turnyras

  Sausio 29 d. dalyvavome Panevėžio "Šviesos" specialiojo ugdymo centro organizuotame BOČIOS TURNYRE pagal Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinio fondo programą „LTeam START UP“.
  Sveikiname I vietos nugalėtojus Gabiją, Vytautą, Ausmantą, Karolį ir Kęstutį. Sportininkų pastangos ir entuziazmas parodė komandos aukštus rezultatus. Šiame turnyre nebuvo pralaimėtojų - visi dalyvavę sportininkai buvo apdovanoti medaliais.
  Smagu buvo susitikti draugus iš kitų ugdymo bei socialinių įstaigų, pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais ir naujienomis. Lauksime kitų varžybų ir naujų susitikimų.

                                                                                       Spec. pedagogė Eglė Milaknienė

        

Tarptautinė žodžio „AČIŪ“ diena

AciuEGle

 

 

  

 

  Sausio 10 diena pradinukų klasėje prasidėjo netradicine pamoka, kurią vedė mokytoja drauge su mokyklos logopede. Pamoka buvo skirta tarptautinei AČIŪ dienai paminėti.


 

Skaityti daugiau...

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

svente

 

 

 

  Atėjus Sausio 13 – ąjai, Laisvės gynėjų dienai, visame daugiafunkciame centre ryte sužibo žvakutės, simbolizuojančios susitelkimą, šviesą, gyvybę. Visi pasipuošėme neužmirštuolių žiedais, kurie primena, kad kovotojai už laisvę yra nepamiršti ir šiandien.Skaityti daugiau...

Atsisveikinimas su eglute

EGLUTE1

 

 

 

  Sausio 8 dieną specialiojo ugdymo skyriaus-daugiafunkciame centre vyko vaikų atsisveikinimas su žaliaskare eglute. Tą dieną vaikus aplankė Kakė Makė ir nykštukas. Trumpame, linksmame pasirodyme dalyvavo ir Trys Karaliai, kurių šventė reiškia, kad jau baigėsi žiemos šventės.

 

Skaityti daugiau...