^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2019 10 23

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Prisijungė prie akcijos „Atšvaitų diena“

   Daugiafunkcio centro ugdytiniai lapkričio 16–ąją prisijungė prie akcijos „Atšvaitų diena“. Jos metu kalbėjome apie atšvaitų svarbą kelyje, mokėmės taisyklingai juos užsidėti, skatinome atšvaitus naudoti ne tik žmonėms, bet ir šuniukams, vedžiojamiems lauke tamsiu paros metu. Dar kartą išsiaiškinome, kad atšvaitas turi būti nuolatinis mūsų palydovas. O kad tai būtų ne tik saugumo priemonė, bet ir drabužio detalė, ėjome gamintis atšvaitų patys. Spaudėme, braižėme, klijavome, kirpome, rišome ir pagaliau džiaugiamės savo darbeliais.

                                                       Spec. pedagogė Nelė Rasalienė ir auklėtoja Danguolė Stukienė

        Auksaspalvis ruduo

ruduo 

 

 

  Keturi metų laikai sudaro didįjį ciklą, kuriame išryškėja mūsų gamtos grožis. Vienas metų laikas keičia kitą, ir taip vėl pas mus atkeliavo auksaspalvis ruduo.

 

 

Skaityti daugiau...

Košės diena

nele

 

 

 

  Spalio 10 diena – oficiali Pasaulinė košės diena, kurios tikslas – mokyti sveikos mitybos principų nuo mažens, skatinti sveikai maitintis, suteikti žinių, kas naudinga organizmui.

 

 

 

Skaityti daugiau...

Rudens sporto šventė

laima

 

 

 

  Spalio 9 dieną centro ugdytiniai ir mokytojos susirinko lauko aikštelėje. Čia jų laukė centro kineziterapeutės Ritos ir Anykščių visuomenės sveikatos biuro atstovės Aurelijos paruoštos įdomios sportinės užduotys, linksmos estafetės, judrieji žaidimai, sportinio inventoriaus įvairovė.

Skaityti daugiau...

SOLIDARUMO BĖGIMAS 2019

   Jau šeštą rudenį iš eilės visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ organizuoja Solidarumo bėgimą. Šio projekto, kuris kvietė prisijungti  visas mokyklas, tikslas – diegti moksleiviams solidarumo vertybes, skatinti būti geresniais, tolerantiškesniais, nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Šiais metais mūsų centro ugdytiniai susibūrė ir dalyvavo bėgime. Draugiškai bėgome ar ėjome, kas kiek pajėgėme. Visiems dalyvavusiems buvo įteikti Solidarumo diplomai.

                                         Auklėtoja Danguolė Stukienė