^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2018 12 19

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Adventinė popietė

adventas

 

  Adventas – tai prieškalėdinis susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Pirmąją Advento dieną žmonės pindavo vainikus. Į Advento vainiką įdėdavo keturias žvakes, simbolizuojančias keturis Advento sekmadienius.


Skaityti daugiau...

Krosnies pasakos

alma

 

  

 Gruodžio 13 d. daugiafunkcio cenro ikimokyklinės grupės vaikai kartu su vyresniais mokiniais keliavo į biblioteką klausytis krosnies pasakų. Ten pirmiausia vaikai susipažino su labai svarbiu bibliotekos eksponatu – senovine krosnimi. 

 

 

Skaityti daugiau...

Edukacinė savaitė „Metų laikai. Žiema“

Ziema

 

 

  Žiema – tai balta pasaka, kuomet viską apdengia šaltas ir purus sniegas. Tai angelų šokis medžių viršūnėse, tai tylus snaigių šnabždesys vėjo sūkuriuose. Su žiema atkeliauja ir visų mūsų laukiamos šventės. Mažus ir didelius užburia Kalėdų dvasia. 
  Laukdami Kalėdų su ugdytiniais surengėme edukacinę savaitę „Metų laikai. Žiema“. Kiekviena diena turėjo savo vardą. 


 

 

 

 

Skaityti daugiau...

Kalėdinė labdaros mugė

   Šių metų  gruodžio 7 d. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje darbavosi gausybė nykštukų. Nykštukai gamino žaisliukus, puošė eglutę ir organizavo kalėdinę labdaros mugę, kurios metu prekiavo įvairiausiais saldumynais.
   Daugiafunkcio centro mokiniai labai džiaugėsi galėdami prisidėti prie gražios labdaros akcijos. Net dvi dienas visos centro patalpos kvepėjo sausainiais. Vėliau vyko puošybos ir pakavimo darbai. Bet smagiausia yra tai, kad kalėdinės akcijos metu surinktus pinigėlius galėsime paaukoti sergančiam centro draugui.
   Ačiū visiems, kurie kepė, pardavinėjo ir pirko.
                                                                                        Spec. pedagogė Eglė Milaknienė

    

Ar išsaugosime švarią gamtą?

   Mūsų centro vaikai gruodžio 3 dieną sulaukė svečių iš Antano Baranausko pagrindinės mokyklos. Mus aplankė 7ª klasės moksleiviai su savo klasės auklėtoja Skirmante Baniene. Moksleiviai parodė videofilmuką apie elektros prietaisus, primindami mums, kokie elektros prietaisai supa mus, be ko negalėtume išsiversti, kaip reikia saugoti gamtą. Už teisingą atsakymą vaikai buvo apdovanoti mažais saldainiukais.

Skaityti daugiau...