2020 09 26

Pyragų diena

Pyragai2017

Turbūt esate girdėję, jog tradiciškai lapkričio mėnesį visoje Lietuvoje įsibėgėja akcija „Pyragų diena“, kurios metu visi raginami savo įstaigose kepti pyragus ir juos parduoti, o surinktas lėšas paaukoti. Ir mes daugiafunkciame centre lapkričio 6 dieną skelbėme Pyragų dieną.

Tik tėvelių iškeptų ir atneštų pyragų nepardavinėjome, bet patys kibome kepti gardaus obuolių pyrago. Darbo užteko visiems – kas obuolius lupo, kas miltus sijojo, kas maišė, o kas kiaušinius plakė... O patys mažiausieji spalvino savo pyrago gabalėlį ir visi drauge suklijavo didžiulį draugystės pyragą. Vaikams buvo labai smalsu, nes daugelis iš jų tai darė pirmą kartą. Emocijų buvo visokių: ir džiaugsmo, ir nuostabos, ir pasitenkinimo.  Ir štai pyragas ant stalo! Kaip smagu ir gera  gardžiais bei kvapniais pyrago gabalėliais dalintis  su savo draugais ir mokytojomis.
  Teįsižiebia noras dalintis, bendrauti ir susipažinti. O gal ši akcija Jus įkvėps savaitgalį su kvapniu pyragu aplankyti seniai matytus draugus... Gardžių įkvėpimų!

Spec. pedagogė Eglė Milaknienė ir auklėtoja Nida Raščiūtė