^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 09 26

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

„Laiškas mano svajonei"

atvirukas

 

   2017 m. gruodžio mėnesį vyko tarptautinė priešmokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo įstaigų ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybinių atvirukų virtuali paroda „Laiškas mano svajonei“, skirta tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti, kurią inicijavo Rūta Mirauskienė, logopedė – specialioji pedagogė ekspertė.
  Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno šv. Kazimiero progimnazija. Parodos tikslas - puoselėti ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, vertybines nuostatas, plėtojant komunikavimo, socialinę ir meninę kompetencijas. Virtualioje atvirukų parodoje dalyvavo 196 ugdytiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, iš Lietuvos ir Rumunijos ugdymo įstaigų.


  Virtuali paroda vyko „Facebook“  https://www.facebook.com/ruta.mirauskiene paskyroje, kurioje buvo demonstruojami kūrybiniai atvirukai. Parodos dalyviai aktyviai dalyvavo, komunikavo, sutiko bendraminčių, stebėjo ir vertino kitų dalyvių kūrybinius darbus, bendravo su parodos lankytojais, į diskusijas įsitraukė tėvai. Renginyje dalyvavo ugdytiniai Kęstutis Grincevičius, Ausmantas Žūtautas, Gabrielė Markauskaitė iš Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus-daugiafunkcio centro, kuriuos parengė Eglė Milaknienė, specialioji pedagogė, Meilutė Laskauskienė, auklėtoja, naudojant įvairią piešimo techniką, išradingai kūrė atvirukus, kurie skatino reikšti žodžius, mintis ir tai suteikė jiems džiaugsmą, pasitikėjimą savimi. Ugdytiniai bendraudami ir bendradarbiaudami su pedagogėmis sėkmingai sukūrė SAVO SVAJONĘ. Atsiliepimuose apie parodą pasak Palmiros Talijūnienės, Kauno šv. Kazimiero progimnazijos direktorės „svajok iš tikrųjų uoliai ir tikėk savo svajonių įgyvendinimu, nes jos padaro Tave didesniu, tvirtesniu ir geresniu!“
  Parodos metu buvo puoselėjamos bendrosios ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kompetencijos, kurios bus reikalingos jiems realiame gyvenime, prisiimant atsakomybę už save, už kitus, savarankiškai priimant sprendimus, tobulinant savo talentus, renkantis profesiją. Parodos dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir virtualiais katalogais.

                                                                             www.anyksta.lt