2018 09 21

Akcija „Judėk, kad būtum sveikas“

sokdyne

„Judėjimo sveikatos labui“ dieną daugiafunkcio centro mokiniai paminėjo akcija „Judėk, kad būtum sveikas“. Vaikui judėjimas – įgimta savybė, tai yra troškimas veikti, būti aktyviam, išreikšti save įvairioje veikloje.

Gegužės 10 diena prasidėjo muzikiniu-sportiniu rytmečiu.  Pedagogės klasėse kalbėjo  apie fizinio aktyvumo naudą, sveiką mitybą. Visi vaikai galėjo pasisverti. Net suskaičiavome visų klasės vaikų bendrą svorį… Vėliau vyko sportinės estafetės, žaidimai, organizuotos draugiškos kvadrato varžybos.
   Nuo ankstyvo pavasario vaikai patys klasėse sėjo sėklytes ir augino daržoves, tad šią dieną nusprendėme nuimti derlių ir pasigaminti sveikų salotų.
     Štai keletas akimirkų iš mūsų renginio.
                                                                                                  Spec. pedagogė Eglė Milaknienė