2019 10 23

EDUKACINĖ SAVAITĖ „METŲ LAIKAI. RUDUO“

gerybesUC

Ruduo dovanoja ne tik pilnas kraites rudens gėrybių, bet ir džiugina mūsų akis žėrinčiomis spalvomis. Trapus šis grožis – savaitė, kita ir rudens spalvų žaismas baigsis… O taip norėtųsi, kad tai tęstųsi kuo ilgiau, todėl ir surengėme su ugdytiniais edukacinę savaitę „Metų laikai. Ruduo“.

Kiekviena diena turėjo savo vardą.
   Pirmoji diena „Parsineškime rudenį į grupę“. Ėjome į lauką, rinkome kaštonus, giles, obuolius, margaspalvius lapus.
   Antroji diena „Rudens grožis“. Iš surinktos gamtinės medžiagos sudėliojome kirmėlytę, saulytę. Kalbėjome apie žmonių atliekamus darbus rudenį lauke.
   Trečioji diena „Rudens gėrybės“. Į svečius pasikvietę pačius mažiausius centro draugus žiūrėjome animacinį filmuką „Ropė“, vaidinome ir ragavome darže užaugintą ropę.
  Ketvirtoji diena „Du kaštonus aš turiu ir pažaist su jais galiu...“ buvo skirta įvairiems žaidimams su kaštonais.
 Penktoji diena „Rudens vaišės“. Jos metu vaišinomės įvairiomis gamtos padovanotomis gėrybėmis: pomidorais, agurkais, kriaušėmis, obuoliais, aktinidijomis, avietėmis, gervuogėmis, svarainiais, spanguolėmis, vynuogėmis, graikiškais riešutais.
   Edukacinės savaitės metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Spec. pedagogė Nelė Rasalienė ir auklėtoja Danguolė Stukienė