^ Į viršų
facebook

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

2020 08 04

Anykščiai S. Nėries g. 5 LT – 29145 baranausko.mok@gmail.com | Įmonės kodas 190047449


Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Projektas „Džiaugiasi obuolėlis, kad atėjo rudenėlis“

rudenelis

  „Pilnas sodas obuolių – ir mažų, ir didelių, o sode tarp obelaičių daug berniukų ir mergaičių...“. Šiemet daugiafunkcio centro pradinukų  rudens puotoje karaliavo raudonskruosčiai obuoliai. Obuolį pasirinkome ne atsitiktinai: pirmiausia dėl to, kad jis  vaikams skaniausias vaisius, o antra, jo sandara ganėtinai paslaptinga – tai ir magėjo atskleisti ne tik vaikams, bet ir pedagogams. Tad, žinoma, pirmiausia mes ragavome trijų spalvų obuolių ir rinkome skaniausią. Atlikę mažą tyrimą išsiaiškinome, kad  vaikams skaniausi raudoni obuoliai. 

   Vėliau pradinukai turėjo dar vieną įdomią praktinę užduotį: reikėjo nuplauti obuolius, juos supjaustyti, pabarstyti cukrumi ir cinamonu bei pašauti į orkaitę. Iš likusių obuolių spaudėme natūralias sultis.
   Skatindami vaikų aktyvią fizinę veiklą organizavome įvairias rungtis. Vaikai grupelėmis rinko įvairiaspalvius obuolius, bandė kuo daugiau jų suimti į rieškučias ir pakelti, minė mįsles,  žaidė obuolių slėpynes, lenktyniavo sulčių gėrimo rungtyje.
   Obuoliukų šventėje buvo smagu, nes vaikai, mokytojai  ir tėveliai suprato vieni kitus ir geranoriškai bendradarbiavo. Juk reikia tiek nedaug, kad kažkas atsitiktų, nuo ko visiems būtų gera, malonu, džiugu ir linksma.


                                                             Spec pedagogė Eglė Milaknienė ir auklėtoja Nida Raščiūtė