2019 10 23

Ar išsaugosime švarią gamtą?

Mūsų centro vaikai gruodžio 3 dieną sulaukė svečių iš Antano Baranausko pagrindinės mokyklos. Mus aplankė 7ª klasės moksleiviai su savo klasės auklėtoja Skirmante Baniene. Moksleiviai parodė videofilmuką apie elektros prietaisus, primindami mums, kokie elektros prietaisai supa mus, be ko negalėtume išsiversti, kaip reikia saugoti gamtą. Už teisingą atsakymą vaikai buvo apdovanoti mažais saldainiukais.

Svarbiausias moksleivių vizito tikslas buvo papasakoti vaikams, kaip veikia hidroelektrinės ir pristatyti Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę (HAE). Moksleiviai pasinaudodami savo pasidarytu Kruonio HAE minimaketu išsamiai papasakojo, kaip veikia ši HAE. Sužinojom, kad tai vienintelė HAE Baltijos šalyse, pastatyta ant didžiausios Lietuvoje upės Nemuno. Pabaigoje moksleiviai pakvietė pažaisti žaidimą ,,Žuvis ir tinklas‘‘. Buvo smagu pažaisti ir prisiminti, kaip galime išsaugoti švarią gamtą.

Auklėtoja Nida Raščiūtė