2019 10 23

Kalėdinė labdaros mugė

Šių metų  gruodžio 7 d. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje darbavosi gausybė nykštukų. Nykštukai gamino žaisliukus, puošė eglutę ir organizavo kalėdinę labdaros mugę, kurios metu prekiavo įvairiausiais saldumynais.
   Daugiafunkcio centro mokiniai labai džiaugėsi galėdami prisidėti prie gražios labdaros akcijos. Net dvi dienas visos centro patalpos kvepėjo sausainiais. Vėliau vyko puošybos ir pakavimo darbai. Bet smagiausia yra tai, kad kalėdinės akcijos metu surinktus pinigėlius galėsime paaukoti sergančiam centro draugui.
   Ačiū visiems, kurie kepė, pardavinėjo ir pirko.
                                                                                        Spec. pedagogė Eglė Milaknienė