2019 10 18

Arbatos magija

daugelavicius

Gruodžio 18d. daugiafunkciniame centre vyko edukacinė programa „Arbatos magija“'. Žolininkas Ramūnas Daugelavičius kalbėjo apie vaistinius augalus ir jų naudą žmogui. Pasakojo, kaip renkamos ir džiovinamos arbatžolės. Vaikai arbatžoles apžiūrėjo, jas uostė.

Žolininkas iš įvairių žiedų, lapų, vaisių, cinamono lazdelių kartu su vaikais kūrė arbatos receptą. Paruošta arbata buvo pavadinta „Vasara“'. Arbatą supilstė į indelius. Visi vaišinosi šilta, kvapnia arbata. Buvo smagu.

Ikimokyklinės grupės mokytojos
                                                                                      Alma Taparauskienė ir Meilutė Laskauskienė